Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Policja w Trójmieście nie taka zła!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 0:06    Temat postu: Policja w Trójmieście nie taka zła! Odpowiedz z cytatem

Witam!!
Opowiem dzisiaj krótką historię: pewnego dnia rano około 4-tej wystartowaliśmy od kolegi Jacak w kierunku Wisły. Zaraz po starcie czerwona latarka - Policja - (myślę sobie szkoda czasu - alkomat, dokumenty - wszystko ok, ale świt zaraz). Podchodzi Pan Oficer (wszystko zgodnie z regulaminem): Dzieńdobry...... itd. (Szukam dokumentów). OOOO!! Panowie na ryby?? A gdzie?? Na Górki Zachodnie?? A bierze coś?? (szukam dokumentów) No dobra szkoda czasu - jedzcie!!
Dziękuję za wyrozumiałość i gratuluję rozsądku - po co sprawdzać ludzi co z pasją ruszają nad wodę, trzeźwi bo i bez alkoholu ciężko wstać o 3ciej po ciężkim tygodniu i 3 godzinach snu. W tym samym czasie lepiej sprawdzić 2 czy 3 auta z młodzieżą z dyskoteki! Tam łatwiej o kierowce na podwójnym gazie. Jaszcze raz szacuneczek dla Policji z ......
Nie ważne gdzie i kiedy ta sytuacja miała miejsce - ważne jak profesjonalnie zachował sie Pan Oficer.
Pozdrawiam!
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu wędkarz-pasjonata Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rawenius napisał:
po prostu wędkarz-pasjonata Very Happy

No i człowiek poprostu. Takich mało po świecie chodzi. Nawet wędkarze czasem nie rozumieją innych wędkarzy więc uważam, że równy gość z tego policjanta Smile
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem nie tak dawno umówiłem się z kolegą na ryby. Jechalismy na troć na Słupię , chcieliśmy być na świta więc o 2.30 u mnie. W nocy potwornie lało i wiał porywisty wiatr( pogoda marzenie). W drodze do mnie policja zatrzymała kolegę i policjant zapytal gdzie jedzie? Po usłyszeniu , że na ryby , policjant natychmiast wyciągnął alkomat Smile))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: