Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wymiar ochronny okonia w OG.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:40    Temat postu: Wymiar ochronny okonia w OG. Odpowiedz z cytatem

Wujas swego czasu wyprosiłem o umieszczenie na stronie PZW OG info o wymiarze ochronnym okonia w naszym okręgu, ale zmieniła się szata stronki i info zniknęło.

Czy nie powinno być tego na stronie głównej ? - potem gazetki piszą takie głupoty jak w WŚ 06/07 na stronce 66 "w naszych wodach okoń praktycznie nie jest chroniony żadnymi przepisami....". (Łukasz bez urazy).

Bardzo łatwo jest znaleźć info o wymiarze na wodach UM - dziwi mnie że takie coś się puszcza, ale na wodach okręgu to nawet najstarsi mięsiarze nie zawsze wiedzą ( a jak wiedzą to mają w d...pie).
Jak ktoś przyjeżdza z innego okręgu to skąd ma to wiedzieć - przepis (uchwała) o której nikt nie wie jest martwy... a okonia w wodach szybko ubywa.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka informacja jest od początku nowej szaty...przesuwa się w okienku po lewej stronie w okienku:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie jest (po prawej) sorki nie zauważyłem. Oby w końcu zaczął być przestrzegany.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrych uwag i rad nigdy dosyćSmile Dzięki Tobie , info o wymiarze okonia "idzie" jako pierwsze Smile Nikt nie jest doskonały....nawet ja Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: