Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sandacz z Martwej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
epcrew
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 21:21    Temat postu: Sandacz z Martwej Odpowiedz z cytatem

Właśnie teraz wróciłem z ryb z sandaczem wymiarowym.Łowiłem w okolicach Rafinerii.Ogólnie wędkarze łowiący na troling narzekają na słabe brania
Wędkarz

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratki za sandacza Smile
A co do trollingowców to nie kumam tej metody wędkowania a właściwie nie traktuję jako wędkarstwa.
To tak jakby potrącenie samochodem dzika nazwać polowaniem :/
Wędkarz

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kusti napisał:

To tak jakby potrącenie samochodem dzika nazwać polowaniem :/
Laughing Laughing Laughing

Dobre.

epcrew, napisz coś więcej o swoim wypadzie.

www.wedkarzmorski.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ta metoda powinna być zakazana, zresztą o ile wiem do niedawna była, a na większości akwenów np. Odra w Szczecinie jest nadal zabroniona. dlaczego ? bo mało ma wspólnego z prawdziwym połowem sportowym ryb, a raczej ma za zadanie przeczesanie jak największego obszaru rzeki. Wydaje mnie się, że przy jej stosowaniu, spinningista pozbawiony jest prawdziwej emocji wędkarskiej. Trudno nazwać, bowiem stałe ciągnięcie przynęty za łodzią za emocjonujące.
Specjalnie do trollingu wymyślono i skonstruowano urządzenia, znacznie zwiększające szanse złowienia drapieżnika, umożliwiające np. utrzymywanie przynęty na odpowiedniej głębokości (tzw. windy), jak również specjalne uchwyty do wędzisk - holdery- połączone z systemem samo-zacinającym w przypadku ataku drapieżnika, powodujące praktycznie, że zestaw spinningowy, zamontowany na łodzi, staje się „samołówką”.
Też mi przyjemność... Ale gratki że Tobie udało się w inny sposób dorwać Sandacza... niedługo się zacznie, Martwa Wisła tam jest sandacz, tylko trzeba mieć czas by jeżdząc tam na niego trafić i go złapać. Smile)
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Moczenie robala" w ten sposób też powinno być zabronione - w sumie leży i albo coś go zeżre albo nie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: