Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

JEZIORO BIAŁE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PIT68

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 5:58    Temat postu: JEZIORO BIAŁE Odpowiedz z cytatem

:lol: Byłem w sobotę nad jeziorem Białe koło Kartuz. Pogoda była dosyć dobra bo nie padało ale wielkiego ruchu w łowieniu nie było. Udało mi się złapać leszcza 54cm,2.3kg ale tylko jednego. Dodatkowo połamałem wędzisko co za pech!!!!
Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów jeździ nad to piękne jezioro i co tam można złapać :lol:
Z góry dziękuję za odpowiedzi
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Często zdarza mi się przejeżdzać w pobliżu tego jeziora, mam dom nad jeziorem ale za kartuzami w stronę bytowa, zawsze jadąc albo w pracy albo na weekend w te okolicy odwiedzam pewne miejsca, by zasięgnać jezyka co tam słychać nad wodą, od zawsze co słyszę powtarza się mit o szczupakach na tym jeziorze, generalnie z łodzi na końcu są górki gdzie spory szczupak się trzyma(ł) znajomi z okolic czasem pojadą czasem coś złapią, czasem nie. O szczupaku słyszałem o czym innym nie, ale pewnie ryba jest, chodź takie ułożenie wody kusi tych niedorbych rybaków, kłósowników, co to sieciami spenetrują wszystko.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: