Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jasień ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 15:30    Temat postu: Jasień ? Odpowiedz z cytatem

Gdzieś mi się rzuciło, że należy teraz już do PZW, ale nie mogę nigdzie tego znależc. Czy wogóle warto tam się wybrać, bo w zeszłym roku to tam ubyło troszkę wody i chyba kiepsko było z rybami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
epcrew
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierze ładna płoć,ale ryby do konsumpcji się nie nadają.Jezioro jest notorycznie zatruwane ściekami /dwa domki obok parkingu/.Kanalizację odprowadzili bezpośrednio do jeziora,idąc brzegiem jeziora trzeba uważać- można wywinąć orła na gównie
Wędkarz

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Epcrew a może by tym trucicielom życie umilić?? Jak wiesz gdzie te rury mają ujścia to wystarczy tylko drewniany kołek odpowiedniej średnicy i pianka montażowa. A praw fizyki Pan nie zmienisz. W końcu im wybije w kibelku źródełko. Jak co to ja chętnie wybiorę się na korkowanie nielegalnych zrzutów ścieków. Kupą Panowie, kupą raźniej, kupy nikt nie ruszy, kupa śmierdzi. Laughing
epcrew
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jeszcze dziwne to w połowie długości jeziora jest potężna rura kanalizacyjna/wokół niej nieprzyjemny zapach i dużo much,biała piana/- doprowadzona przez Zarząd Melioracji.Dwa czy trzy lata temu obniżyli poziom jeziora o jeden metr.Przy ciepłym lecie znowu ryby padną jak to było parę lat temu przy długiej zimie
Wędkarz

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj to tam już nie wiele można zdziałać - barbarzyństwo - w tym kraju panuje wolna amerykanka. Jeszcze trochę to na Wołgę będziemy jeździli (latali) wędkować.
epcrew
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak z wycinką drzew na Redzie,może Pan Witek coś na ten temat wie?
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Jasienia, odwieczny problem, raz PZW, raz stoczniowe, raz działkowe, ja nie wiem nie interesuje mnie to, bo nie jest to jezioro na ryby, niedość że tam straszny SYF, to do tego jeszcze prawie że w centrum miasta, tu Kartuska, tam obwodnica, huczy, buczy, eh tam, ja nie polecam !!!!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: