Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wisła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arekk
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazior: tak patrzę na te Twoje zdjęcia i bardzo podoba mi się widok za rybką na zdjęciu. Taka króciutka pseudo-główka i obiecujący nurt korci Smile
Ale mam pytanie : to jest brzeg od strony Gdańska? bo tak jakoś z obserwacji nurtu mi wygląda ,ze na zdjęciach woda plynie w lewo czyli musisz być na gdańskim brzegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arekk
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądając satelity zauważyłem ciekawy fragment Wisły.
Na wysokości wioski Gniazdowo. Był tam ktoś?
Powrót do góry
arekk
Wędkarz

PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i pojechałem w miejsce które wypatrzyłem za pomocą satelit Smile ale że było ciemno to tam nie trafiłem Smile Ostatecznie wylądowałem gdzieś na wysokości wspomnianej wyżej wioski a dokładniej na wysokości linii wysokiego napięcia które przebiegają nad rzeką.
Żeby było śmiesznie jechałem 50minut żeby połowić 15 minut Smile bo pozostałe 3godz. ganiałem okonki. Ale do rzeczy: piękna rynna pomiędzy taką punktową główką a urwiskiem. Drugi rzut i branie. Na kołowrotku plecionka a przynęta to kopyto 6 na 15g główce. Było tylko źźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźź Smile i nie mając możliwości biegnięcia po brzegu patrzyłem jak pokazuje się podkład. Chcąc oszczędzić wędzisko szybko wyciągnąłem nóż i ciąłem linkę. Zostało akurat na długość kija czyli niecałe 3m !!! Du...pa blada myślę. łapska się trzęsą bo taki rozwój sytuacji mnie zaskoczył. Wyjąłem drugą szpulę a na niej żyłka z zimowego trociowania 0.3mm. Używałem jej parę razy więc moc powinna trzymać.
Rzut w rynnę na kopytko i znowu coś czuję. Statyczny opór ale powoli pociągam. Okazuje się ,że wytargałem kawał gałęzi.
Kolejny rzut i znowu zaczep. Szlag by to trafił myślę sobie. No ale jak wybrałem taką rynnę to nie mam się co dziwić ,że nurt tam coś ponanosił.
Zaczynam podciąganie i kawałek po kawałku do brzegu. W pewnym momencie czuję że nurt porwał tą gałąź ze sobą. A za chwilę : co za czort ,przecież to zasuwać zaczyna po skosie w dół rzeki. No i jak się połapałem to znowu było źźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźx Smile i du..pa zbita. Coś popłynęło za te ostatki główki i było po zawodach.

Pozostało tylko zmontować wklejankę na okonie i nimi zająć resztę czasu przeznaczonego na łowienie.

Później ściągnę z komórki fotkę miejscówki to dopełni ona reszty obrazu Smile

No i jaką plecionkę polecacie? Smile
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arekk napisał:
i nie mając możliwości biegnięcia po brzegu

To może lepiej o łódce pomyśl Laughing
Powrót do góry
arekk
Wędkarz

PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
arekk napisał:
i nie mając możliwości biegnięcia po brzegu

To może lepiej o łódce pomyśl Laughing

Podwodną to może i tak Smile ale sam bałbym się pływać po Wiśle. Aaaa właśnie na mojej miejscówce jakieś pół godziny później rybacy się pojawili i coś tam gmerali ale nie widziałem dokładnie bo byłem już 2 główki niżej.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: