Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kanał sledziowy , kanał piaskowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slaw35
Moczykij

PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 11:27    Temat postu: Kanał sledziowy , kanał piaskowe Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów po fachu mam pytanko czy ktos mógł by mi wytłumaczyć jak dojechac na wyżej wymienione kanały , pytam sie dlatego gdyż nigdy tam nie byłem a wiem z opowieści że fajna tam woda jest .
Rolling Eyes Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 17:22    Temat postu: Re: Kanał sledziowy , kanał piaskowe Odpowiedz z cytatem

slaw35 napisał:
Witam kolegów po fachu mam pytanko czy ktos mógł by mi wytłumaczyć jak dojechac na wyżej wymienione kanały , pytam sie dlatego gdyż nigdy tam nie byłem a wiem z opowieści że fajna tam woda jest .
Rolling Eyes Very Happy

Lecisz z Gdanska wylotem na W-we. W Przejazdowie krecisz w lewo w kierunku Sobieszewa, droga nr 501. Pozniej w Wislince, po okolo 4km, krecisz w prawo w kierunku gory fosforow (bedziesz ja widzial z glownej drogi). Ta droga prowadzi do miejscowosci Trzcinisko. Niedaleko przed nia masz oba kanaly, nie pamietam ale chyba sa tabliczki z opisami przy nich, wiec noga z gazu i sie rozgladaj.

Obejrzyj najpierw sobie trase w google maps, tu masz link:
http://maps.google.pl/?ie=UTF8&ll=54.319227,18.842754&spn=0.071589,0.21904&t=p&z=13&lci=lmc:panoramio,lmc:wikipedia_en

Powodzenia i napisz pozniej jak rezultaty Smile
margol
Moczykij

PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo w Przejazdowie lecisz dalej prosto i zaraz za Koszwałami masz Piaskowy (jest tablica przy drodze, musisz skręcić w lewo i jechać wzdłuż aż zrobi się szerszy). Śledziowy jest dalej, koło Ceder na światłach (stacja Lotosu) skręcasz w lewo i jedziesz kawałek (z 1km) i za takim małym mostkiem znowu w lewo. Na początku są to wąskie rowy więc się nie przestrasz, dopiero dalej zaczyna się robić ciekawiej.

Połamania
margol
Powrót do góry
slaw35
Moczykij

PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Margol , doozer wielkie dzięki , na ryby wybieram się w sobotę jak cos złapie to dam znać lub wkleje fotki
Powrót do góry
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Efekty, nic się nie pochwaliłeś Smile
Riki
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat o tych kanałach juz istnieje i rozwija sie całkiem, całkiem
po co wiec go dublowac

http://forum.pzw.gda.pl/viewtopic.php?t=327&highlight=

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: