Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Połów nocny a składka jednodniowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 17:17    Temat postu: Połów nocny a składka jednodniowa Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie jak wygląda opłata jednodniowa w przypadku nocnych zasiadek.
Opłata jednodniowa jest z datą na dany dzień a jak wiadomo, nie zaczyna się nocnego wędkowania punktualnie o godzinie 00:00. Jedziemy wieczorem i przeważnie zaczynamy wędkować o takiej porze, kiedy pierwszą przynętę zakłada się jeszcze "za widnego"
Oczywiście nie jest to jakąś powszechną normą, ale ja tak właśnie robię. Przeważnie zaczynam łowić około godziny 20:00 ale to ja tak robię.
No ale ciekawi mnie jak to wygląda w przypadku ludzi, którzy nie chcą zaczynać wędkowania o północy a wykupią składkę jednodniową. Czy jest to jakoś uregulowane tak aby mogli zacząć wędkować zanim nadejdzie ciemność Question
Site Admin

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat, myślę, że w naszym okręgu nie będziesz miał problemu...wpisz datę od północy, a jeżeli będzie kontrol przed północą, to muszą zrozumieć...to nie RENOMA z SKM-ki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie są wszędzie tacy sami. Czy w Renomie, czy w Straży Wodnej lub innej kontroli wędkarzy więc to wszystko zależy na kogo się trafi. Myślę, że połów nocny powinien być jakoś uregulowany przepisami aby uniknąć niepotrzebnych nerwów i zwijania się do domu na początku wędkowania. Ja bym bardziej żałował powrotu do domu niż kasy na mandat. Choć pewnie jedno i drugie zabiłoby mnie na miejscu.
Co prawda ja składki opłacam na cały rok ale myślę, że ta sprawa jest warta dyskusji.
Site Admin

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie masz rację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
epcrew
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę problemu.Składki jednodniowe opłaca się poprzez Pocztę.Jeden dzień czyli 24 godz.Na blankiecie dopisuję się,że będę łowił od 20 do 20 dnia następnego.Byłem kiedyś skontrolowany z takim przekazem,bez zastrzeżeń.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: