Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dlaczego tak musi być

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
epcrew
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 16:44    Temat postu: Dlaczego tak musi być Odpowiedz z cytatem

Dzwoniłem na Rajską i do lokalnych kół w sprawie opłat za wędkowanie na 2007 rok.Pani Jlona /sympatyczna kobieta/oświadczyła,że wszystkie koła będą pracowały po 8 maja.Jest to trochę dziwne,że nikt nie przychodzi pracować na rzecz Związku.Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak jest?
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego długi weekend, wszyscy jadą na ryby hahaha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca w kole wędkarskim jest jak każda inna i tak jak wielu pracowników innych zawodów, i tam chcą mieć wolne. Wiadomo, tego nigdy za wiele a zwłaszcza jeśli jest okazja kosztem 3 dni urlopowych mieć 9 dni wolnego. Są służby i zawody, które niestety muszą pracować każdego dnia i tak musi być ale czy bez czynnych kół w tych dniach świat się zawali Question Myślę, że nie. Na zrobienie opłat było w tym roku sporo czasu (4 miesiące) więc była możliwość na załatwienie tej czy innej sprawy w kole.
Ja tam życzę wszystkim tym co mają najdłuższy weekend na świecie miłego wypoczynku Wink
Wędkarz

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koła kołami, ale ogólną bolączką PZW jest brak możliwości kupienia dniówek na wody PZW, nawet w normalny dzień. Osobiście wolę pojechać tam gdzie można legalnie kupić dniówkę i bezstresowo połowić żeby jakiś matoł nie próbował mi wmówić że go okradam - niestety jest to możliwe tylko na prywatnych łowiskach (jak na razie tylko w Szczecinie mogłem bez problemu kupić dniówkę PZW- z tym że była dla niezrzeszonych - 15 zł, dla zrzeszonych - 5 zł - też była nie osiągalna).
Jest to jeden z głównych powodów dla których optowałem na tym forum za wejściem do "strefy" ... no a teraz to nawet na Elbląg musimy dopłacać, i jest "klawo jak cholera Egon".(ale jakie mamy zajeb..te wody i ...drogie) ....
jutro jadę w ciechanowskie i też otworzę sezon na prywatnym bo wieczorem nawet nie będę miał gdzie przelewu zrobić, a prywatne dostępne 24h/dobę w stacji bezynowej.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim kole - Gdynia Port, opłaty można robić 4 i 5 maja w sklepie wedkarskim REX w Gdyni przy ul. Warsztatowej 12....4 maja od godz 9.00 do 18.00,...5 maja od godz. 9.00 do 14.00
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
epcrew
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje wujas,właśnie skorzystałem z tego sklepu,miła atmosfera i fachowe doradztwo.Polecam.Najlepszy sklep w Trójmieście
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: