Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wisła nr 5 (rejon Tczewa) - gdzie na spinning ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 7:54    Temat postu: Wisła nr 5 (rejon Tczewa) - gdzie na spinning ? Odpowiedz z cytatem

Chciałem zaczerpnąć informacji gdzie w rejonie Tczewa na Wiśle można pospinningować ? Znacie panowie (i panie Wink ) jakieś dobre miejscówki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
epcrew
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po drugiej stronie mostu bierze ładnie biała ryba.Pod mostem -tam gdzie wpada rzeczka bierze podobno szczupak.Ja przed paroma laty łowiłem szczupaki regularnie w okolicach Czatkowy.Skuteczną przynęta był pomarańczowy wobler Gębali.Od paru lat tam nie jeżdżę-brak sandacza,a dla mnie to ryba numer 1

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki!
ja mam zamiar zacząć od wysokości Lisewa Malborskiego i schodzić w dół rzeki (po stronie Malborka, nie Tczewa - wydaje mi się że ten brzeg jest spokojniejszy).
Nastawiam się głównie na klenie.
Powrót do góry
lukas

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem. Woda bardzo wysoka. Zszedłem ok 2km i ani brania. Gadałem z miejscowymi też narzekali.

PS: Wisła poniżej mostu w Tczewie to już nr 6 Wink
Powrót do góry
epcrew
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ,tylko tam jest poligon wojskowy ,mało główek,trzeba iść przez łąki i można się natknąć na byka.Natomiast odcinek tczewski,jest urozmaicony w główki.W pier...można było oberwać parę lat temu,ludzie z wyrokami brali wędkę i chadzali na ryby.Byłem tam rok temu to podobno się uspokoiło.Policja też kontrolowała karty.Odcinek na klenia też jest interesujący od strony Tczewa -jest opaska biegnąca blisko 2 kilometry /od strony Portu w kierunku Czatkowy/,kiedyś tam złowiłem ładne klenie na robaczka.W czasie wysokiej wody tczewiacy łowią w kanale portowym

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

test
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: