Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zalew Sulejowski

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 8:50    Temat postu: Zalew Sulejowski Odpowiedz z cytatem

Wiem, że to nie nasz rejon ani okręg, ale mam pytanko, czy ktoś z Was tam wędkował Question
Wybieram się nad tę wodę w majowy długi weekend i chętnie dowiedziałbym się, czego się tam spodziewać i na co nastawić. Oczywiście mile widziane sugestie co do przynęt jak i metod.
Nastawiam się raczej na grunt i może spławik ale zabiorę także spinning więc będę przygotowany na każdą okoliczność Smile
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2008 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nad Zalew Sulejowski to proponuje spinning i gruntówkę z koszykiem jest tam ładny leszcz ale trzeba podpatrzyć miejscowych wędkarzy gdzie łowią bo brzeg zalewu w dużej cześci jest płytki. Ja nad zalewem łowiłem dość często, ale głównie na spinning i to z łódki z brzegu też się da. Jest tam ładny szczupak (mój rekord 8 kg.), sandacz i okoń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: