Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

shimano catana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szotornik
Moczykij

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 12:45    Temat postu: shimano catana Odpowiedz z cytatem

Witam mam shimano catane cw 7 do 15 g czy mam, czego szukać na redzie zaznaczam ze to jest wklejka, jeśli nie to popisze o taki kijek w sam raz na ta wodę

GG 3520547
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arek Gd.
Wędkarz

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie za delikatny, za pstrążkami możesz z nim pochodzić ale nie na trocie. Musisz szukać kija 3-3,2m o ciężarze wyrzutu 40-50cw . Z mojego doświadczenia uważam iż taki kij nad Redę będzie najlepszy. Jeżeli nie chcesz na początek kupować drogiego kija, to polecam Ci Konger TIGER CROSS MAXX 305MH 15-50g , nie drogi kij a na pewno się sprawdzi. Jeżeli chcesz dobry patyk to polecam Ci Daiwa INFINITY-Q Seatrout 3,1m 25-50g do tego mocny kołowrotek , żyłka 0,35 do 0,40 dobre przynęty, sporo samozaparcia i szczęścia a wynik w postaci troci gwarantowany.
Parafin20
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze, tak jak mój przedmówca napisał, za delikatny. Wybierz coś mocniejszego Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: