Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukuje kompana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Umawialnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rsd

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 9:28    Temat postu: Poszukuje kompana Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Nie zauważyłem powitalni wiec pierwszy post tu. Jestem z Gdańska, od niedawna mam kartę wedkarska- do tej pory- od 10 lat- łowilem na prywatnych łowiskach, szukam kompana do wypadów na wody PZW. W wiekszości nocki i kawałek dnia Smile piatek-sobota lub sobota- niedziela. Głównie grunt i spinning. Godziny do ustalenia- miejsce tym bardziej. Jestem mobilny. Wędkowanie to dla mnie odskocznia od rzeczywistości- bez spinania sie. Nie znam wód PZW- kilka zbiorników znam ale turystycznie. Chetnych zapraszam do kontaktu na priv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rsd

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy naraz! A tak poważnie jest to najmniej aktywne forum na ktorym jestem zarejestrowany. Czym jest to spowodowane? Zmniejszeniem sie ilosci członków Pzw? Zastanawialem sie nad wykupieniem skladek Pzw ze względu na Wasze wypowiedzi odnośnie braku zarybien w wodach Pzw ale cisza nie tylko nad wodami Pzw ale i na tym forum....
Powrót do góry
krzysiek81471
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety kolego ale z rybkami słabo, pycha prezesów, wysokie składki, terminy zawodów ( dla mnie trochę dziwne ) wpływają na takie , a nie inne zainteresowanie. Pzdr
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Umawialnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: