Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zarybienie jeziora Kamien

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Forum dyskusyjne koła PZW nr47 Gdynia-Port
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damis88

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 19:50    Temat postu: Zarybienie jeziora Kamien Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaka ilość i jaki gatunek ryb zostal w zeszłym roku wpuszczony do jeziora kamien? Opłacając składkę członkowską oraz zezwolenie na połów w tym roku zadałem to pytanie w sklepie wedkarski.com i wiecie jaka była odpowiedz? "Takie informacje sa objete tajemnica!" Noż ku****a mać! Opłacam skladki od kilku lat co roku i nawet mi nie chca powiedziec jak te skladki zostaly wykorzystane! Ahaaa! Zapomnialem... Powiedziano mi ze zostalo zarybione duza iloscia wegorza... Az 7 kg.

http://pzwgdyniaport.pl/index.php/717-zarybienie-jeziora-kamien-wegorz

Zarty sobie robicie?!

No i ten tekst przy oplacaniu skladek... "Moze dorzuci Pan cos do zarybienia jeziora kamien?"

Dorzuce nawet 5tys zlotych jak mi udowodnicie ze faktycznie te pieniadze przeznaczycie na zarybienie!

Pozdrawiam
Wkurzony i zdezorientowany Damian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarry
Site Admin

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 20:59    Temat postu: Re: Zarybienie jeziora Kamien Odpowiedz z cytatem

damis88 napisał:
Witam,

Dorzuce nawet 5tys zlotych jak mi udowodnicie ze faktycznie te pieniadze przeznaczycie na zarybienie!
Pozdrawiam
Wkurzony i zdezorientowany Damian

Dorzuć choć połowę tego co zadeklarowałeś a osobiście zaproszę Cię na zarybianie jez.Kamień i to rybą ,którą Ty wybierzesz.
damis88

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 21:21    Temat postu: Re: Zarybienie jeziora Kamien Odpowiedz z cytatem

jarry napisał:

Dorzuć choć połowę tego co zadeklarowałeś a osobiście zaproszę Cię na zarybianie jez.Kamień i to rybą ,którą Ty wybierzesz.

Nie ma najmniejszego problemu będzie mi niezmiernie miło.
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 21:30    Temat postu: Re: Zarybienie jeziora Kamien Odpowiedz z cytatem

damis88 napisał:

Nie ma najmniejszego problemu będzie mi niezmiernie miło

Ok sprawe już przekazałem dalej , prezes koła się z Panem skontaktuje telefonicznie,
damis88

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 21:34    Temat postu: Re: Zarybienie jeziora Kamien Odpowiedz z cytatem

jarry napisał:

Ok sprawe już przekazałem dalej , prezes koła się z Panem skontaktuje telefonicznie,

Dziękuję czekam zatem na kontakt chętnie zasponsoruję zarybianie i wyjaśnię nurtujące mnie kwestie z prezesem koła. Mimo to chciałbym jednak uzyskać odpowiedz na moje pytanie do wiadomości innych członków koła jaką ilością i gatunkiem ryb zostało jezioro zarybione w zeszłym roku. Osobiście uważam, że te dane nie powinny stanowić żadnej tajemnicy. Nie chodzi tu o mięsiarstwo tylko publicze rozliczenie się z obietnic

Ostatnio zmieniony przez damis88 dnia Pią Lut 05, 2016 21:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że będziesz dopuszczony do tych ,,super tajnych wiadomości "
Marcin232
Moczykij

PostWysłany: Nie Lut 07, 2016 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ubiegłym roku jezioro zostało zarybione wiosną narybkiem szczupaka w ilości 25 tysięcy sztuk, póżniej narybkiem węgorza w ilości 7 kg a następnie narybkiem letnim siei w ilości kilkunastu kg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiek81471
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarry napisał:
Myslę, że będziesz dopuszczony do tych ,,super tajnych wiadomości "

Taki sarkazm jest nie na miejscu. Skoro to nie są takie tajne informacje czemu nie ma ich choćby tu na forum. Z chęcią bym zobaczył na co idą moje pieniążki. Przynajmniej widziałbym że nie tylko na utrzymanie rybaczówki prezesa czy jak to się nazywa. Po drugie nie dziwie się koledze, który zaczął ten temat, gdyż ryby w tym jeziorze praktycznie nie ma. Z resztą na innych jeziorach pzw jest podobnie, dlatego w zeszłym roku mimo wykupionego pozwolenia jeździłem już na prywatne zbiorniki gdzie na pewno są zarybiane, pomosty, itp. W tym roku raczej kończę współpracę z pzw, ponieważ szkoda czasu i paliwa.
Ps. Panie moderatorze, forumowiczów obowiązuje regulamin, kultura wypowiedzi, itp., natomiast od moderatora należałoby oczekiwać czegoś więcej, proszę to przemyśleć.
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiek81471 napisał:
Skoro to nie są takie tajne informacje czemu nie ma ich choćby tu na forum. Z chęcią bym zobaczył na co idą moje pieniążki.

Infornacje o zarybieńiach przeprowadzanych przez Koło nigdy nie ukażą się na żadnej stronie internetowej , a dlaczego jeśli ktoś jest ciekawy odpowiem na PW,bo tu w tej chwili i tak za dużo już na ten temat napisałem.
Gogles

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc też jestem zniesmaczony PZW. Płaci się ogromne składki które idą psu na budę. Byłem w ostatnim czasie na 3 zbiornikach PZW i nic.... Jedno wielkie nic. Mnie ciekawi na co idą nasze pieniądze poza pensjami dla prezesów innych darmozjadów? Bo na pewno nie na zarybianie i ochronę łowisk już nie o kopach śmieci przy jeziorach itp... idealny przykład Wysockie i przy samej stanic wala się góra odpadów pozostawiona przez PSEUDO WĘDKARZY. Ja też jak poprzednik chciałbym zobaczyć to zarybianie bo jakoś nie chce mi się wierzyć w te cyferki którymi mydlą nam oczy. Tym bardzie po aferach w Koszalinie PZW jest stawiane w co raz gorszym świetle.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Forum dyskusyjne koła PZW nr47 Gdynia-Port Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: