Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowe wędki Genlog

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robak99
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 16:49    Temat postu: nowe wędki Genlog Odpowiedz z cytatem

Na rynku pokazały się nowe wędki, nowa marka GENLOG. na allegro Revolution Feeder 420 kosztuje przeszło 400 zł Zastanawiam się nad kupnem takiej wędki bo trzymałem model niższy i byłem w wielkim szoku, żadna pospolita marka(jaxon, mikado etc) nie ma takiego kija w swojej ofercie. łowił ktoś na te wędki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joker
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genlog - tylko co to takiego i skąd się wzięło? Shocked na feedera nie łowie już bardzo długo ale osobiście nie pchałbym się w coś o czym nic nie wiadomo.
Zgaduję, że produkt chiński z brandem dystrybutora.
robak99
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszperałem trochę w necie i na innych forach, z tego co znalazłem są to wędki bardzo wysokiej jakości. w zeszłym roku już były dostępne na rynku... podobno przewyższają shimano! rewelacyjnie pracują. w ofercie mają też kołowrotki, żyłki i pokrowce. lubię mieć coś innego, coś niespotykanego a przy tym jak będzie to w takiej klasie jak opisuje producent to z pewnością będę zadowolony z zakupu. Wędkę zamówiłem, zobaczymy przy pierwszym wypadzie czy warto.
Powrót do góry
robak99
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i jeszcze jedno, podobno Genlog będzie na targach w poznaniu. może po nich coś więcej będzie wiadomo o tym sprzęcie.
Powrót do góry
robak99
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na youtubie znalazłem coś o Genlog: https://www.youtube.com/watch?v=9KmLKMfvll0
Powrót do góry
joker
Wędkarz

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostanę jednak przy Shimano Wink

A z tego co widzę, to w ofercie nie mają kołowrotków tylko jeden model kołowrotka, pokrowiec, kilka przaśnych wędek, jedną linie żyłek, którą też z pewnością 100% tylko brandują, na świerzym facebooku słaby marketing, obrazkowa www no i fora "puchną" od informacji na ich temat.

Nie żebym negował, ale byłbym ostrożny w polecaniu i zachwytach nad niewiadomą.

A jak chcesz się wyróżnić i mieć coś niespotykanego i świetnej jakości... Hauer Custom Rods
robak99
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genlog wchodzi na polski rynek, wszystko jest świeże. Joker widzę, że lubisz słowo "branduą" Pytanie ile marek produkuje, ma swoją fabrykę żyłek? np Trabucco i Genlog z tej samej fabryki biorą żyłkę! nie są te same żyłki, żyłki Genlog są inne niż te które mamy na rynku. Testowane i zmieniane tak aby były perfekcyjne na naszych wodach przez trzy lata, to samo ze sprzętem. Wiele godzin spędzonych nad wodą i przed komputerami by dopracować każdy najmniejszy szczegół! Jestem przekonany Joker, że gdy zobaczysz żyłkę w sklepie NUMBER ONE na pewno nie odłożysz jej z powrotem!
Powrót do góry
joker
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odłożę, kupuje Ulitimę, którą produkuje ULTIMA Smile

Robisz tu jakieś podchody z reklamą Rolling Eyes
robak99
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrek, zaraz reklama, tak samo jak Ty np w przypadku żyłki tak i ja bronię tego co wybrałem.

Widzisz, nie miałeś w ręku Number One a od razu piszesz, ze nie kupisz, że kupisz Ultime, bronisz swego wyboru.

Mam nadzieję, że jak spotkasz żyłki Genlog to napiszesz mi, że kupiłeś chociaż 1 szpulkę tak dla wypróbowania, a jak ją już wypróbowujesz to jestem przekonany, że napiszesz same superlatywy na jej temat Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: