Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Koleczkowo u lesniczego staw

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska inne niż PZW Gdańsk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
strzalka386
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 14:27    Temat postu: Koleczkowo u lesniczego staw Odpowiedz z cytatem

Witam.Chciałbym polecić to łowisko,byłem parę razy,płaci się 10zł za dzień i za złowione ryby.Ładne karpie są i dużo innych ryb. Są zrobione piękne pomosty.
P.S. Nie łowi się tam w nocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TataKarp

PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I niestety Kolega zapomniał dopisać ze pomost jest prawie co 5m i w sezonie są wszystkie zajęte a jak sie chce dobrą miejscówke to trzeba być koło 4 rano Wink
strzalka386
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No są co 50m ale czy tak rano ja zawsze tak o 7 ; 8 rano byłem i miałem fajną miejscówkę.Powiedz sam jest to miejsce godne do polecenia?
Powrót do góry
TataKarp

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 3:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to mnie to mało kręci , a powód jest takowy ,że ma to mało wspólnego z polowanie ,szukaniem kombinowaniem itd. (a to dla mnie dosc istotne) poza tym ta ilosc wedkazy i te pomosty dla mnie dramat ja kocham dzicz Wink Pozdrawiam - Ale sprawa gustu Wink
mik1963
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie mam pytanie do osób , które znają dobrze to łowisko . Czy jest sens wybrania się na to łowisko ze spiningiem ? . Słyszałem , że jest to łowisko typowo karpiowe . Czy jest tam szansa dostania większego szczupaka .

Patrząc na prognozę pogody na najbliższe dni idzie pierwsze duże jesienne ochłodzenie - wiec drapieżniki powinny się ruszyć !.

Tak więc stąd moje pytanie - ktoś z was spininguje czasem u leśniczego ?? .
Powrót do góry
malywnw

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lowisko jest kapitalne emocji z pewnoscia nie zabraknie tylko faktycznie czasem za duzo wedkarzy i brakuje tej dziczy...ladne pomosty z tym ze coraz blizej siebie niedlugo kazdy sie bedzie przezucac Razz ale jezeli chodzi o ryby to plywaja tam potwory Razz rekord mojego wujka na tamtym akwenie to 5kg karpia ale tez bylem swiadkiem wyciagniecia karpia 8kg ladny linek za czasow rowniez byl sum...trzeba sie nastawic ze mozna zerwac zestaw kilka razy na dzien bo brania powoduja ze kolana sie uginaja...byly momenty ze wedkarzom kije poprostu dawaly nura do wody i slad po nich ginal...bylem jakos pare dni temu i wyciagnalem karpia 3.5kg jest tez fajny karas ale brakuje garbatego okonka (przynajmniej ja nie wyciagnalem) jezeli chodzi o spinning to jak najbardziej ! szczupak wali jak opetany po krzakach ale najlepiej dorwac go w godzinach porannych...z reguly wyciaga sie krotkie sznurowki ale sa momenty ze i ten wiekszy zaatakuje (raz spinning polamalem) ogolnie podsumowujac na tym jeziorku emocji nigdy nie brakowalo ale bywalo tez i tak ze przez 10h ani jednego brania co zapewne spowodowane jest zbyt duza iloscia wedkarzy co jest niestety mankamentem ale sama przyjemnosc holowania wszystko rewanzuje gdy wszyscy sie na ciebie patrza i podziwiaja Razz cena sie chyba nigdy nie zmieni 10zl od osoby ilosc wedek nieograniczona i z tego co pamietam karp 12zl/kg lin i szczupak 15zl/kg karas 7zl/kg...oczywiscie nie musimy zabierac ryby ale nie wolno gospodarzom pokazac ze ma sie siatke Razz wychodza z zalozenia ze jak masz siatke to musisz wziasc rybe ! Very Happy pozdroo
Powrót do góry
michu44

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy wie ktoś może czy można łowić u leśniczego zimą ? . Dzisiaj jechałem tam tędy wracając z Kamienia i jezioro było całkowicie zamarznięte
, a na lodzie nikogo nie widziałem stąd moje pytanie ?.
Powrót do góry
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys pytałem czy mozna lowic z lodu, pan krzysztof powiedzial ze nie poniewaz ma w wodzie pompy do natleniania wody i nie chce zeby ktos sie wykąpał,a druga sprawa wez siedz i pllnuj biznesu w takie zimno.
Powrót do góry
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na sezon staw podobno znowu mocno zarybiony Karpiem i to chyba aktualnie najpewniejsza ryba w tym akwenie. Sporo zabawy miałem tam 2 i rok temu, ale już mi się znudziły te Karpie Wink Polecam szczerze to miejsce, ale w tym roku wybieram dzicz i plażę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientuje się ktoś czy już można łowić??? sezon leśniczy już zaczął???
Powrót do góry
Niedzwiadek833
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2014 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem łowisko jest czynne od 1 kwietnia.
Powrót do góry
Niedzwiadek833
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dziś na rybkach i się dowiedziałem o zmianie regulaminu. Teraz można łowić na dwie wędki i chcą jeszcze wprowadzić, że będzie można nęcić tylko peletem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska inne niż PZW Gdańsk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: