Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kamień- leśniczówka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SuperGrover
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na bata połapałem tam karpików takich do kilograma. Waleczne skubańce. Wink Fajna zabawa. I przestroga dla wszystkich - jak pada i na burzę się zbiera to wędki zwijajcie i do domu. Ja mam bata węglowego i jak mnie w pewnym momencie popieściło do rękę mam do teraz zdrętwiałą. Niewielka kara za debilizm w czystej postaci. Całe szczęście, że tylko tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prezes
Moczykij

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuu, pierwsze słyszę, żeby coś takiego. Naelektryzowało ci bata, czy gdzieś w pobliżu uderzył piorun czy jak to wyglądało?
Powrót do góry
SuperGrover
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jakieś wyładowanie było niewielkie. W ręce poczułem coś na styl jak się pastucha do pilnowania krów dotknie. Coś w tym stylu w każdym razie. Od naelektryzowanego bata to bym nie miał do teraz łapy zdrętwiałej chyba.

Ktoś wcześniej pisał, że na tym jeziorze chcą wprowadzić nęcenie tylko pelletem u nich kupionym. Ta babka potwierdziła, że tak chcą zrobić. Sam w każdym razie więcej nie zamierzam tam zanęty wozić. Sama kukurydza styka. 2-3 garście do wody i styka. Jak tych karpików nie ma to płotka (bardzo ładna), a jak one podejdą to branie jedno za drugim. Raz mi prawie tego bata porwał karpik. Ledwo złapałem.
Powrót do góry
Zbyszek30
Moczykij

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SuperGrover napisał:
Dzisiaj na bata połapałem tam karpików takich do kilograma. Waleczne skubańce. Wink Fajna zabawa. I przestroga dla wszystkich - jak pada i na burzę się zbiera to wędki zwijajcie i do domu. Ja mam bata węglowego i jak mnie w pewnym momencie popieściło do rękę mam do teraz zdrętwiałą. Niewielka kara za debilizm w czystej postaci. Całe szczęście, że tylko tak.

a wtedy się obudziłeś?
Powrót do góry
SuperGrover
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek30 napisał:
a wtedy się obudziłeś?

rozwiń myśl, bo nie kumam o co Ci chodzi?
Powrót do góry
emem

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SuperGrover napisał:
Zbyszek30 napisał:
a wtedy się obudziłeś?

rozwiń myśl, bo nie kumam o co Ci chodzi?

Kolega miał na myśli pewnie, że jeśli byłby to piorun, to raczej ciężko byłoby, byś teraz pisał (zgodnie z http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,391097,fizyk-moc-pioruna-jest-tak-wielka-ze-az-trudna-do-wyobrazenia.html) - 1 mld dżuli to trochę za dużo.
Powrót do góry
SuperGrover
Wędkarz

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież ja nie napisałem, że to był piorun. Włókno węglowe jest dobrym przewodnikiem, więc może wędka zadziałała właśnie jak przewodnik i jakiś niewielki prąd czy ładunek przeniosła, bo na burzę szło i tyle. Grunt zwiększałem, więc bata miałem pionowo do góry podniesionego. Napisałem, że poczułem jakby mnie pastuch od krów trzepnął, a nie że piorun mnie pierd*lnął. Fizykiem nie jestem, więc nie oczekujcie że to fachowo opiszę.
Powrót do góry
Necrolyte
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Cze 21, 2014 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łapał ktoś tu sandacze? jak tak to w jaki sposob?
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dzisiaj pierwszy raz na tym jeziorku, no i połapałem. Brały karpiki do 30 cm i karasie lekko ponad 20 cm. razem ok 10 ryb. W wodzie było widać obecność większych ryb, także jest sie na co nastawiać Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

Skocz do: