Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spodniobuty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Osprzęt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kari
Moczykij

PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 9:27    Temat postu: Spodniobuty Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam zamiar zakupić spodniobuty (do piersi) tylko jestem w tych tematach kompletnie zielony.Czy któryś z kolegów może mi doradzić jakiś fajny model? Do wydania mam 250 zł.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
senior
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Pozwolę "podłączyć" sie do w/w tematu i zapytać Tych, którzy są użytkownikami woderów (chodzi o buty do brodzenia z wysokimi cholewami):
- Czy przed zakupem woderów o odpowiednim rozmiarze aby pasowały do stopy, należało by wpierw kupić skarpety neoprenowe - a do nich dopasować rozmiar buta woderów ??
- Jak, to się ma do rzeczywistości, jeżeli wędkuje sie od wiosny do jesieni, używając woderów skarpety neoprenowe sprawdzają sie i warto je posiadać, czy też nie... ?) Temat ten, dla mnie jest zupełnie nowy - proszę o radę.
Pozdrawiam
krzysiek81471
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Sty 29, 2014 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałem rok temu dylemat z woderami. Naczytałem się o firmach, materiałach, kalesonach dla dziewczyn i skarpetach bo przecież wstyd pisać o tym że się nie ma markowego sprzętu. Już klikałem na allegro jakieś spodenki za dwie stówki ale postanowiłem że odwiedzę jeszcze chińska hurtownię w Gdyni. Były za 55 zł. Trochę się bałem ale wziąłem bo przecież bleble na necie tyle opinii. Mowa oczywiście o takich do klatki choc moje sięgają prawie do szyi hehe. Chodziłem już w nich po kamieniach w Mechelinkach ( morze ):), Rewa, jez. Łapińskie, Przywidz i co ? Zaoszędziłem 150 zł bo dalej nic się z nimi nie dzieje. Jakieś neopreny? Nie no na bal się wybierasz? Ubierz wojskowe kalesony, wojskowe skarpety i będzie ci ciepło i zmiękczy trochę ucisk nóg, bo zobaczysz jak wejdziesz w nich do wody to trochę cie ściśnie. Co innego że do tych "drogich" dostaniesz jakieś paski z kieszonkami czy inne duperele. W gruncie rzeczy i tak będziesz miał plecak na garbie lub cos podobnego.
Pozdro
Powrót do góry
Kari
Moczykij

PostWysłany: Sro Sty 29, 2014 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5 lat mineło odkąd to napisałem Razz Ja do woderów obecnie bielizna termoaktywna, spodnie, grube skarpety. Już jakieś 4 lata korzystam z najprostszych woderów Jaxona za kilkadziesiąt złotych i dają radę. Dużo dobrego słyszałem o woderach Lemigo, posiadam ich kalosze i są faktycznie niezłe.
Powrót do góry
krzysiek81471
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Sty 29, 2014 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:) Ty tak ale kolega senior zapytał
Powrót do góry
Kari
Moczykij

PostWysłany: Sro Sty 29, 2014 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem wiem tylko kompletnie zapomniałem i tak patrzę a tu mój nick Razz
Powrót do góry
senior
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej.. Dzięki za zainteresowanie Smile
Idąc śladem Waszych sugestii, faktycznie znalazłem miejsce gdzie mogę kupić i nawet przymierzyć na miejscu. Cena za wodery, trochę ponad 80 zł (z własnym odbiorem). W chwili obecnej mają rozmiary: 44 i 45 - troche duże na mnie. Najważniejsze, że wiem gdzie szukać. Jeszcze raz dziekuję
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Osprzęt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: