Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łapino Dolne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dran_er

PostWysłany: Nie Lip 28, 2013 15:51    Temat postu: Łapino Dolne Odpowiedz z cytatem

Pojechałem ostatnio na wyżej wymieniony zbiornik, łowiłem na długim łuku w okolicach elektrowni, efekt był mizerny na 3 godziny łowienia 3plotki ok 15-17 cm i jeden krąp ok. 20 cm. Skończyło się tak ze spakowałem sprzęt i pojechałem na Martwą Wisłę(gdzie zresztą ładnie połowiłem).
Czy ktoś z was łowi tam czasem?? Czy w ogóle jest tam ryba, bo zbiornik bardzo ładny i brzeg w okolicy elektrowni bardzo wygodny do spławikowego łowienia na bata czy tyczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe tam tak jest, ryba jest i to piękna, ale trzeba poznać te jezioro. Ja miałem tam raz zawody miałem 3 płotki i jedną ukleje, jak zresztą reszta zawodników, ważna była wielkość rybek:)
Mnie już więcej nad tą wodą nie zobaczą.
dran_er

PostWysłany: Czw Sie 01, 2013 6:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowilem dac temu zbiornikowi jeszcze jedną szansę i pojechalem wczoraj po pracy. Wynik mnie zdziwil, na 4 godziny łowienia prawie 4 kg ryb. Co prawda nie zlowiłem żadnego potwora ale dwa leszcze 0,5 i 0.7 kg, sporo ładnej płci takiej koło 20-25 cm i takie same krapie. Wychodzi na toze nie mozna odrazu skreslac lowiska jak raz nam na nim nie pójdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: