Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

j.Święte Okonek i Kamienickie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska inne niż PZW Gdańsk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 16:52    Temat postu: j.Święte Okonek i Kamienickie Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar wybrać się w te okolice na urlop z rodziną szczególnie interesuje mnie jezioro święte bo na tym jeziorem jest domek nad sama wodą, znalazłem jedną informacje w necie ze jezioro jest to brudne i śmierdzące i chciałbym zweryfikować tą informacje.Jeżeli ma ktoś jakieś inf dot. jezior chodzi mi o stan tych jezior pod względem czystości wody, jakie ryby, ceny pozwoleń i miejsca ich wykupienia.Proszę o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malywnw

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylem tam ostatnio jakis rok temu...jezeli chodzi o Święte to jest strasznie zasyfione ale nie brakuje garbatego okonka standardowej ploci i poteznego leszcza ktory czai sie 2 metry od zrujnowanego pomostu ktory tam prawdopodobnie jeszcze stoi Very Happy nad jeziorem kamienickim nie lapalem ale z tego co wiem to bardziej ta woda sluzy do wypoczynku i rekreacji...najlepiej sie lowi na "okonku" ktory nazywa sie tak naprawde Mielonko, z opowiesci znajomych jest tam teraz sporo ladnych nowych pomostow (kiedys tego nie bylo) rybostan to standardowa ploc i okon linek leszczyk i karp...jezeli chodzi o oplaty to z tego co pamietam bylo 15zl za 2 wedki z brzegu...jest mozliwosc tez z lodzi ale juz cennika tak dokladnie nie pamietam...oplaty mozna bylo robic w knajpie zaraz przy jeziorze w miejscowosci Załakowo ale chyba knajpa juz nieczynna...jest jeszcze mozliwosc oplacenia w kamienicy krolewskiej ale musialbys popytac w okolicy jak dokladnie trafic do gospodarza bo moje wytlumaczenie moze nie wystarczyc ;p gospodarz mieszka w 1 z czerwonej cegly domu za mostkiem po lewej stronie o ile nic sie nie zmienilo Very Happy to chyba bylo by na tyle mam nadzieje ze pomoglem Razz
Powrót do góry
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Nie Lip 14, 2013 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za informacje
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska inne niż PZW Gdańsk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: