Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jezioro Czarne Dąbrówno ( koło Bytowa )

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neymar19
Moczykij

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 2:53    Temat postu: Jezioro Czarne Dąbrówno ( koło Bytowa ) Odpowiedz z cytatem

Witam orientuje się ktoś czy coś tam jeszcze pływa ? z tego co czytałem 5 lat temu były węgorze i ładne drapieżniki i linki a jak teraz ? wybieram się pod koniec czerwca na domek i chciałbym tam powędkować na co się nastawiać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Węgorzy nie ma, liny są ładne ale od strony domków ciężko połapać,drapieżniki niby są ale jak jestem co roku na domku od lat to nic porządnego tam nie złapałem.Ale może tobie się poszczęści Smile Ogólnie jeziorko wygląda obiecująco ale jest cięzkie do wędkowania i raczej mało rybek.
Powrót do góry
Neymar19
Moczykij

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda że węgorzy nie ma myślałem że coś zostało bo wiem że gdzieś 5 lat temu były i to spore ;P no zobaczymy jak to będzie ; D
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: