Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Staw w Gdańsku - Kokoszkach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wrosz
Moczykij

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 12:01    Temat postu: Staw w Gdańsku - Kokoszkach Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy!
Chciałbym zapytać czy ktoś z Was był już w tym roku nad stawem w Gdańsku - Kokoszkach i może opisać czy karaś już bierze. Question
Wrosz
Moczykij

PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponawiam prośbę o info co do tego stawu. Chyba, że go zaorali.
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Wto Maj 03, 2011 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opłata 1 dniowa 20 PLN, ponoć są kontrole. Zezwolenie można kupić w budce przy stawie jak ktoś tam jest lub u strażnika. Telefon do opiekuna 502154063.
Byłem w sobotę przejazdem to koleś złapał karpia 45cm, a także widziałem jak ciągnął małe karasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rufff84
Wędkarz

PostWysłany: Wto Maj 03, 2011 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest tam niezly sum i szczupak, w zeszlym sezonie mialem suma na żywca, morska wędka i kołowrotke i nie wyciagnałem gnoja ;/ na drugi dzień koles ze spinningiem złapał suma 8 kg na spinning.
Powrót do góry
jankelos
Moczykij

PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam a jak wygląda tam sprawa z zabraniem ryb do domu Question Jakaś dodatkowa opłata Question Pozdro
rufff84
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest wymiar ochronny, jak ryba ma wymiar to możesz zabierać bez dodatkowej opłaty, amura nie można tylko zabierać
Powrót do góry
jankelos
Moczykij

PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymiar ochronny taki jak w pzw? A jakie są tam efekty i rybki?
bolo

PostWysłany: Nie Maj 06, 2012 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odwiedziłem ten staw 1 maja pare płotek ale miały tarło więc do wody karpie stały przy moich nogach pomimo podstawiania robaka i kukurydzy pod nos miały to gdzieś
Powrót do góry
luzak

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opłata dzienna nie20 a 25pln. O rocznej jak powiem-padniesz. Karpie dopiero wpuszczone, dlatego z brzegu je widać. Jest jeden szczupak, o amurze nic nie wiem. Wolno wziąć np. tylko 1 karpia ( i tak je wyciągną w ciągu miesiąca ) Sum pustoszy łowisko, które ja nazywam prywatnym folwarkiem JAGUARA. Niedługo będzie można tam nabyć warzywa prosto z ogrodu.
Powrót do góry
kris998

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat - był ktoś już we wrześniu?
Jakieś powakacyjne karpie, a może szczupaczki?Very Happy

Będę wdzięczny za info gdyż zamierzam się wybrać po dłuższej przerwie.
(ostatnio w czerwcu szczupaczek, pstrąg i leszczyk)
Powrót do góry
Arti
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Bylem wczoraj miedzy 10 a 16, troche polowilem na splawik, glownie nastawilem sie jednak na spinning. Splawik - zero efektow, spin - sandacz, niewyciagniety jednak na brzeg, gdyz z lenistwa i glupoty nie chwycilem za podbierak.

Bylem pierwszy raz, wrazenia: ryby na pewno jest duzo i to roznorodnej, jednkaze kwestia wyciagniecia jej na brzeg - przy tak gigantycznej presji wedkarskiej jaka panuje na tym malym zbiorniczku - juz tak wesolo nie wyglada, aczkolwiek nie ma co narzekac. W mojej opinii zbiornik obiecujacy, regularnie zarybiany, odstraszajaca wydaje sie byc jedynie ta jednodniowa oplata. Roczne pozwolenie na lowienie dla studentow miesci sie w granicach zdrowego rozsadku, jednakze oplata za lowienie nadal pozostaje wyzsza niz w ramach PZW.
Powrót do góry
macler123

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaa... jak się pogada z tymi co pilnują to można odnieść wrażenie, że brakuje tam tylko krokodyli i waleniów, a później jak przychodzi do łowienia to nic wziąć nie chce. Może i ryba jest ale w nocy chyba przyjeżdza kontener z ziemniakami, a pózniej ryby brać nie chcą. Za te pieniądze moim zdaniem to szkoda czasu marnować.
Powrót do góry
bolo

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 5:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem dzisiaj na tym łowisku no i powiem szczerze że to jakaś pomyłka
chciałem nabyć zezwolenie nikogo nie było więc rozstawiłęm sprzęt i se myśle ktoś przyjedzie to sie zapłaci i ok. no i przyjechał pan z ładnym wąsem zaczoł krzyczeć że wzywa policje bo niemam zezwolenia nic niechiał dać sobie wytłumaczyć że chce kupić zezwolenie jednym słowem #$%@&*+ ludzie więcej mnie tam nie zobaczą
Powrót do góry
bolnyj
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bolo napisał:
byłem dzisiaj na tym łowisku no i powiem szczerze że to jakaś pomyłka
chciałem nabyć zezwolenie nikogo nie było więc rozstawiłęm sprzęt i se myśle ktoś przyjedzie to sie zapłaci i ok. no i przyjechał pan z ładnym wąsem zaczoł krzyczeć że wzywa policje bo niemam zezwolenia nic niechiał dać sobie wytłumaczyć że chce kupić zezwolenie jednym słowem #$%@&*+ ludzie więcej mnie tam nie zobaczą

Typwo "kolesiowa" woda, stawki bandyckie i wogóle żenada. Kiedyś mieszkałęm niedaleko i często tam łowiłem o powiem szczerze że dopóki 'kolesie" z Jaguara nie przejęli tej wody to ryba tam była a teraz to totalna kicha. I jeszcze każdy obcy wędkarz jest tam 'persona non gratta". Jakby mogli to by w koło tego stawu mur chiński wybudowali i jeszcze zasieki postawili. Zdecydowanie nie polecam. Tyle w temacie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: