Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zbiorniki retencyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tramal

PostWysłany: Sob Mar 09, 2013 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Trochę to trwało, ale wreszcie napisałem grzeczne pismo do zarządu okręgu z zapytaniami dotyczącymi "wyznaczonych stanowisk" oraz zgodności regulaminu wędkowania na zbiornikach retencyjnych z RAPR PZW. Teraz czekamy na odpowiedź. W piśmie zaznaczyłem, iż odpowiedź zamieszczę na forum. Mam nadzieje, że władze okręgu nie zignorują tego pisma gdyż sprawa jest poważna a sezon właśnie się zaczyna...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tramal

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni koledzy otrzymałem pismo z odpowiedzią, które rozwiewa dotychczasowe moje wątpliwości a sama odpowiedź w pełni mnie satysfakcjonuje. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem prędkości odpowiedzi (1 dzień roboczy!). Aby nie streszczać, załączam oba pisma:

moje pytania

i

odpowiedź władz okręgu

Z obydwu pism wymazałem oczywiście mój adres ze względów raczej oczywistych.

Sprawa chyba została wyjaśniona. Do zobaczenia nad wodą Smile

Pozdrawiam

Kuba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: