Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklepy wędkarskie trójmiasto "OPINIE"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daniel
Moczykij

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 19:05    Temat postu: Sklepy wędkarskie trójmiasto "OPINIE" Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrym sklepem wędkarskim jest sklep w lotni na zaspie obsługa miła, dość duży asortyment ogólnie sklep jest ok. Kolejny sklep to wędkarski na przymorzu na przeciwko komisariatu też jest ok choć tu jest troszkę mniejszy asortyment. Natomiast nie polecam sklepu na rynku we Wrzeszczu obsługa nie miła jak tylko powiesz że cena jest zbyt wysoka bądź że coś ci nie pasuje to już źle cię traktują, nie doradzą ci fachowo tylko chcą ci wszystko na siłę wcisnąć. Dwa razy miałem sytuacje w tym sklepie że źle mi wydano resztę może to przypadek nie wiem, ale ja jestem na nie jeżeli chodzi o rynek we Wrzeszczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem dzisiaj u Czarka w szuwarku. Miła wesoła obsługa, ceny przystępne, towar pierwsza klasa. Tyczka uzbrojona a za robociznę nic:)
bartek85
Moczykij

PostWysłany: Czw Maj 03, 2012 9:30    Temat postu: Re: Sklepy wędkarskie trójmiasto "OPINIE" Odpowiedz z cytatem

Daniel napisał:
Według mnie dobrym sklepem wędkarskim jest sklep w lotni na zaspie obsługa miła, dość duży asortyment ogólnie sklep jest ok.

Sklep w porządku. dobrze zaopatrzony, sporo przynęt hand made, chociaż i tak wolę kupić bezpośrednio od producentów.Wink
Daniel napisał:
Natomiast nie polecam sklepu na rynku we Wrzeszczu obsługa nie miła jak tylko powiesz że cena jest zbyt wysoka bądź że coś ci nie pasuje to już źle cię traktują, nie doradzą ci fachowo tylko chcą ci wszystko na siłę wcisnąć.

Mam takie samo wrażenie, sklepik mały, to i wybór mniejszy, a ja wybredny jestem nawet jak kupuję drobne rzeczy. Wink Właściciel sklepu do przyjemnych nie należy, jego siostra jest normalniejsza.
Czasem kupuję na Matarni, kiedyś ceny mieli atrakcyjne, teraz już niekoniecznie.
Niewielki, ale nieźle zaopatrzony sklep jest na Partyzantów.
Jak tam sklep w młynie, wiadomo coś, rusza na nowo?
Powrót do góry
marek_dab

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć

Ja od wielu lat zaopatruję się poza trójmiastem w Pruszczu Gdańskim sklep nie jest może duży ale zaopatrzenie jak i fachowość sprzedającego pełna profeska.
Sklep mieści się przy "deptaku" k. dworca kolejowego i Biedronki.

Polecam.

Marek
grzes

PostWysłany: Sob Lis 17, 2012 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaopatruje sie w gdansku na ulanskiej sklep nimfa jest tam sympatyczna pani ktora zna sie na wszystkim jak trzeba zawsze doradzi
Powrót do góry
mik1963
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sklep na morskiej w Gdyni . Naprawdę duży wybór , trzeba przyznać sklep baaaardzo solidnie zaopatrzony . Bardzo bogaty wybór przynęt spiningowych co mnie akurat interesuje najbardziej . Właściciel w ofercie ma też trochę nietypowego asortymentu typu woblery samoróbki miejscowych rzemieślników - co mi akurat bardzo odpowiada .
Ogólnie z czystym sumieniem polecam ten sklep ! .
Powrót do góry
Cezary
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na morskiej są co najmniej dwa sklepy wędkarskie
Powrót do góry
mik1963
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Lis 29, 2012 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cezary napisał:
na morskiej są co najmniej dwa sklepy wędkarskie

chodziło mi o sklep pana Tomka
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: