Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolbudy dolne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska PZW Gdańsk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin_gd

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 9:17    Temat postu: Kolbudy dolne Odpowiedz z cytatem

Pytanie dotyczy odłowów prowadzonych na tym zbiorniku. Średnio co roku spuszczana jest woda i prowadzone są odłowy, ale dokąd trafiają odłowione ryby? Wyławiane są piękne okazy ponad metrowych szczupaków, a jezioro pustoszeje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piot

PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Trochę dziwne , że na forum PZW takie pytanie pozostaje tyle czasu bez odpowiedzi...
Zbyszek30
Moczykij

PostWysłany: Sob Sie 18, 2012 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja i bylem tam ostatnio a z rybkami słabiutko nie to co wcześniej:(
Powrót do góry
okno
Wędkarz

PostWysłany: Sob Sie 18, 2012 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
W 2011 spuścili wodę i wyczyścili z ryb
Jowi

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety ale taka jest prawda, dzisiaj spotkałem człowieka, który tam mieszka nad tą wodą i był świadkiem tego całego "kontrolnego odłowu", nie jest prawdą że oni nic nie wyciągnęli, wręcz przeciwnie, powiedział wprost "panie totalne barbarzyństwo, strażnicy przy tym byli i niby ichtiolodzy, ryby od razu do beczki poszły a kogo zamrażalnik zasiliły to chyba pan się może domyśleć!" pełno leszcza 3kg+, szczupaki do 1m, mega grube krasnopióry i płocie do tego kilka sumów....szkoda bo łowisko było świetne, przez noc nie złapać kilka leszczy 40+ to trzeba było być totalnym amatorem, w tym sezonie masakra, na 11 wypadów tylko kilka leszczy 25-30 i dwie płocie 34 i 36, ani jednego szczupaka na spinning. Co prawda boleń za to szaleje, ukleje to aż nad wodą latają i czasem niezłe przedstawienia można obejrzeć Rolling Eyes
Powrót do góry
Jowi

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj na kolbudach przez 6 godzin ani jednego pyknięcia na kukurydzę z gruntu, na spinningu też posucha...napotkani wędkarze też narzekali na brak brań od 4 dni
Powrót do góry
vapor23

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem dziś z samego rana przez 3 godziny, jakieś delikatne puknięcia bez porządnego brania, pogoda masakra cały czas deszcz, w niedziele w tych samych godzinach 3 leszcze 2x 0,5kg i 1 ok kilograma, kogo bym nie spotkał to po odłowie w tym roku bardzo słabo
w którym miejscu zawsze łowicie? na betonowych płytach?
Powrót do góry
Zbyszek30
Moczykij

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys to bylo moje ulubione łowisko na leszczyka a w tym roku bylem raz na noc... 3laszczyki po 15cm i ploc okolo 30cm i mi sie juz odechcialo... kiedys to tam byl leszcz ... 2-3kg to nie byl problem
Powrót do góry
vapor23

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to jeszcze cos tam pływa, bedąc nad woda słyszałem że ktoś złowił leszcza 64cm i na wiosne lina ok 2kg, ale to rzadkość, nie to co kilka lat temu
Powrót do góry
Jowi

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapewne tym szczęśliwcem jest Pan którego nazywamy "ojciec", codziennie przyjeżdża na wał z żoną i jest praktycznie najlepiej doświadczonym wędkarzem jeśli chodzi o to łowisko. zainteresowanym pokazuje zdjęcie metrowego szczupaka którego tam wyciągnął na żywca i wypuścił Cool
Powrót do góry
vapor23

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo możliwe że to właśnie on, byłem wczoraj od 17 do 23 i normalnie masakra, kolega złapał jedną płoć 25cm i malutkiego krąpia. ja nie miałem nawet jednego porządnego brania, nie wiem czy ten leszcz bedzie jeszcze brał czy poszedł gdzieś w inne partie jeziora, w tamtym roku raz byłem we wrześniu i też nic tylko że wtedy była spuszczona woda. nie wiem czy wybiorę się jeszcze w tym roku na to jezioro
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska PZW Gdańsk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: