Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Temat zamknięty.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
solo234

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 13:22    Temat postu: Temat zamknięty. Odpowiedz z cytatem

http://forum.pzw.gda.pl/viewtopic.php?t=267&sid=3278560458114adc06b678bc53813d0a
proszę o usunięcie powyższego ogłoszeni.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez solo234 dnia Pon Lut 23, 2015 12:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwrócono mi uwagę i słusznie....trakujmy ten post jako reklamę.
Kazior dzięki:) Każdy odnosi się do tego posty po swojemu. Nie ma to nic wspólnego z naszym forum. Po prostu....nie wycinamy...chyba, że bedą napływać inne reklamy, wtedy będziemy reagować wycinką. To jest pierwszy raz i ostatni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
solo234

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 21:58    Temat postu: WIOSKA WĘDKARSKA... Odpowiedz z cytatem

Witam, Smile
To jest odwieczny problem - czy to jest reklama,czy informacja?
W myśl tytułu cytuję;

"Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!"

-zamieściłem w Waszym Forum informację o moim projekcie, z powodów które podaję w mojej prezentacji na stronie, kierując się sympatią do Waszego reginu, a nie względami stricte reklamowymi.
ps:
a tak naprawdę, mój projekt to WIELKA REKLAMA Waszego Regionu - a o zamieszczeniu linka na mojej stronie do Waszego Forum nie wspomnę - bez urazy, więcej życzliwości i otwartości na inicjatywę doświadczonego życiowo i wędkarsko faceta.
Z wędkarskim pozdrowieniem Very Happy
Zbigniew - LUXOR
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solo234 wybacz że się unieśliśmy, ale gdybyś ustalił to z Adminem i szerzej opisał, a nie wstawił tylko link to pewnie byłoby ok. W obecnych czasach trzeba uważać na wszelkich spryciarzy co zaśmiecają fora spamem.
Wracając do tematu to pomysł bardzo ciekawy, jutro jak będę bardziej wypoczęty to zapoznam się z tą informacją ze szczegółami. Innym też polecam. Sprawa godna uwagi.
Pozdrawiam!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: