Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spławik wiosna 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio po zawodach, byłem na pucharze wejherowa, kanał rzeki reda, byłem drugi, uwaga z wynikiem 0,28kg na co weszło 14 szt. ryb Shocked
Potem MO okręgu były, tu już lepiej żarły ryby, ale dopiero na ochotkę i z jokersem w zanęcie, więc łowiąc rekreacyjnie było by słabo. Ale połowili, niezłe ryby też się zdarzały. Ten sezon będzie słaby, chyba z powodu słabej zimy i dość zimnej wiosny Sad
ulgowy
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałem dobre wyniki ale na Raduńskim Dolnym, wczoraj w kilka godzin cały czas brania, krąpiki, leszczyki (do 40 cm) i wzdręgi (do 25cm), w sumie ponad 5kg ryb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulgowy , a w którym miejscu Raduńskiego łowisz ? Ja bywam na brzegu południowym i tam jeszcze nic się nie dzieje, woda zimna !
Powrót do góry
ulgowy
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli uznać, że rynna dolnego ułożona jest w kierunku północno - wschodnim w stronę Chmielna to ja łowię w zatoczkach przy trzcinach, mniej więcej w połowie długości jeziora po zachodnim brzegu Wink
Powrót do góry
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z wyspowa, łowiłem 4 godz. Brała sama płoć, ale ładna, nic drobnego, same ładne wybarwione płocie między 18-25 cm. Branie było praktycznie co wstawienie zestawu, głębokość, jakieś 1,2m-1,5m łowiłem na 13m spławik 0,6g na haku pinka.
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś Otomin, brała jak głupia, sama płotka 13-18cm. dwa leszczyki, takie może do 300g. ładniejsze niż w zeszłym roku:) W cztery godz. da radę zrobić tą płotką nawet 8kg. ale trzeba szybko śmigać i co max 5-6 rybek kulka zanętki.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: