Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zatrucie Raduni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekk
Moczykij

PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 13:04    Temat postu: Zatrucie Raduni Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś orientuje się może czy Zarząd Okręgu interesuje się sprawą zatrucia Raduni z 2007 roku?. Czy podejmuje jakiekolwiek działania?, czy ma jakiekolwiek informacje? Czy ktoś z PZW Okręg Gdańsk może udzielić jakiej kolwiek informacji na temat tego co się dzieje ze sprawą . Czy w postępowaniu uczestniczy ktokolwiek ze zwiąku. To zatrucie to katastrofa ekologiczna w której realne straty finansowe ponieśli wedkarzy płacący składki- czy na forum pzw okręgu gdańskiego ktokolwiek z zarządu bądz ktokolwiek w imieniu PZW udzieli mi jakieś informacji?pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 5:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ta sprawa toczy się w sądzie, sprawca tej katastrofy ekologicznej stale robi przed sądem uniki. Tak mu na to pozwala prawo polskie. Ostatni komunikat ZO PZW Gdańsk znajdziesz tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacekk
Moczykij

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 16:02    Temat postu: zatrucie Raduni cdn Odpowiedz z cytatem

Komunikat jest sprzed roku i nie wynika z niego czy PZW uczestniczy w postępowaniu? Jestem bardzo ciekaw czy w Zarządzie Okręgu przyszło do głowy komukolwiek żeby wystąpić do sądu cywilnego o odszkodowanie?
Licze że w tym wątku, odezwie się ktoś z władz. (Przypomne tylko że gdy jakiś czas temu porosiłem na tym forum kogoś z zarządu o informację dlaczego łowiąć ryby na wodach PZW od 30 lat - nigdy nie byłem kontrolowany - nie odezwał się nikt).
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekk napisał:

Licze że w tym wątku, odezwie się ktoś z władz

Jacekk, otrzymałeś odpowiedź od członka ZO , bo wujas007 w nim zasiada Very Happy
Powrót do góry
jacekk
Moczykij

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiedziałem,. W takim razie odwołuje mój zarzut , ze na stronie PZW , nie można doczekać się odpowiedzi ze strony władz związku. Jednak nadal uważam ,że związek powinnien zacząć działać w sprawie naprawienia szkody, skoro Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe - X Wydział Karny nie może tego załatwić. Wujas007 czy orientujesz się czy Zarząd zastanawiał się nad powództwem cywilnym przeciwko sprawcy?czy pzw uczestniczy w procesie (obojętnie czy w roli pokrzywdzonego czy oskarżyciela posiłkowego)?
PS . Moze warto żeby wszyscy odwiedzający to forum, zaczeli regularnie dzwonić do w/w sądu i pytać się kiedy coś w naszej sprawie ruszy?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: