Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zebranie Koła czyli uczestnicz, głosuj, a i tak zrobią swoje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Minus
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablogda napisał:
jarry napisał:
Zarząd Koła zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca, terminu oraz ilości imprez jeżeli zaistnieje taka konieczność

Tak ciężko przeczytać i zrozumieć?

A poza tym nie mam obowiązku tłumaczyć się wam z niczego tutaj na forum

jarry - Ciebie to chyba nawet własny pies nie lubi, co ?

hahahahaha - dobre

komunę macie tam w tej Gdyni, obawiam się że jegomość "j" miał trudne dzieciństwo i teraz próbuje wyleczyć kompleksy

znam takiego emerytowanego sierżanta gnębionego przez oficerów w wojsku a teraz gnębi swoją rodzinkę aby pozbyć się podobnych kompleksów jak jegomość o którym tu mowa
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
Sylwek zebranie było w styczniu więc dlaczego wtedy nie było obiekcji co do Marchowa? Info o zawodach zapodałeś(o ile dobrze pamiętam, bo teraz trzeba być zalogowanym by to odczytać!) 13 stycznia, a pogoda jeszcze do wczoraj była oki i wszyscy by dojechali na zawody.
Ty mówisz dojazd, a Jarry małolaty więc jak jest, bo to już się robi żałosne?Evil or Very Mad

dojazd Waldek może i był dobry ale w Chylonii, szkoda, że nie pomagałeś wczoraj po zawodach wypychać aut ze śniegu... dzieciaki ważna sprawa, ale brak dojazdu najważniejszy...był plan zawody dla dorosłych w Marchowie, a dzieciaki i tak na Kamieniu. Ostateczna decyzja zapadła, że zawody na Kamieniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że wczoraj jeszcze było git, bo z Donkocurem byliśmy na Marchowie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minus napisał:
pablogda napisał:
jarry napisał:
Zarząd Koła zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca, terminu oraz ilości imprez jeżeli zaistnieje taka konieczność

hahahahaha - dobre

komunę macie tam w tej Gdyni, obawiam się że jegomość "j" miał trudne dzieciństwo i teraz próbuje wyleczyć kompleksy

znam takiego emerytowanego sierżanta gnębionego przez oficerów w wojsku a teraz gnębi swoją rodzinkę aby pozbyć się podobnych kompleksów jak jegomość o którym tu mowa

Minus, masz coś merytorycznego do przekazania to proszę, ale nie osobiste wycieczki do forumowiczów...mnie nie interesują Twoi znajomi i rodzina, napisz coś co warto przeczytać...
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujas007 napisał:
szkoda, że nie pomagałeś wczoraj po zawodach wypychać aut ze śniegu...

Wczoraj przy Marchowie nie było takiej potrzeby Rolling Eyes
Powrót do góry
Minus
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujas007 napisał:
Minus napisał:
pablogda napisał:
jarry napisał:

hahahahaha - dobre

Minus, masz coś merytorycznego do przekazania to proszę, ale nie osobiste wycieczki do forumowiczów...mnie nie interesują Twoi znajomi i rodzina, napisz coś co warto przeczytać...

tak mam pewien przekaz

żal mi członków waszego koła ponieważ wędkarstwo ma być miłe i przyjemne a przynależność do koła w jakim jest zarząd utrudniający życie członkom to tylko nerwy i przepychanki, szczerze mówiąc bardzo mi się nie podoba to co się tam u was dzieje
kończ waść wstydu oszczędź

zapomniałem dodać że już nie chce mi się uczestniczyć w dyskusjach na tym forum - będę natomiast bacznie się przyglądał poczynaniom pewnych osób w ZO i w pewnych kołach bo miarka się przebrała
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylwek najgorsze jest to, że zapraszacie na zebranie i jak w końcu ktoś przyjdzie spoza układu to i tak macie go w dupie! Przegłosowano Marchowo, prezes jasno powiedział, że pomyśli o braku pstrąga, a teraz okazuje się, że sami ustaliliście zawody na Kamieniu,a pstrąg i tak będzie! Dostaliście medal za świetną organizację koła tylko ciekaw jestem za co? Może za wspaniałego v-ce prezesa Jarry, który kręci w każdym temacie i w ten sposób nieudolnie, ale jednak próbuje zatrzeć ohydny widok struktur PZW?

P.S.
zagląda tu prezes koła?
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
wujas007 napisał:
szkoda, że nie pomagałeś wczoraj po zawodach wypychać aut ze śniegu...

Wczoraj przy Marchowie nie było takiej potrzeby Rolling Eyes

no to mieliście fajnie, a jak wyniki?
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
Sylwek najgorsze jest to, że zapraszacie na zebranie i jak w końcu ktoś przyjdzie spoza układu to i tak macie go w dupie! Przegłosowano Marchowo, prezes jasno powiedział, że pomyśli o braku pstrąga, a teraz okazuje się, że sami ustaliliście zawody na Kamieniu,a pstrąg i tak będzie! Dostaliście medal za świetną organizację koła tylko ciekaw jestem za co? Może za wspaniałego v-ce prezesa Jarry, który kręci w każdym temacie i w ten sposób nieudolnie, ale jednak próbuje zatrzeć ohydny widok struktur PZW?

P.S.
zagląda tu prezes koła?

obecność na zebraniu członków koła jest obowiązkowa, tak jak i praca społeczna na rzecz koła....fajnie, że w końcu przyszliście i byliście poza układem, ale co z tego...decyzje ostatecznie musi podjąć Zarząd, kto wie w styczniu co będzie w lutym(mam na myśli prognozę pogody)...widzieliście sami ilu naszych członków Koła było zainteresowanych tematem "Wisła"....od jarrego się odczepcie (bo nie mogę już czytać osobistych ataków na niego) raptus jest, ale pożyteczny przynajmniej...wszyscy co nie mają z wolnym czasem co zrobić jadą po nim, rzeczywiście nie znając go...osobiste wycieczki są niedopuszczalne na każdym forum...
Prezes koła ma rację, że tu nie zagląda, bo szkoda czasu jak się widzi takie jazdy...
Waldek, zawsze możesz ten ohydny wizerunek PZW zmienić....ale nie jedną obecnością na zebraniu...i co mamy Wam być wdzięczni za przybycie łaskawe na zebranie? to niestety Wasz obowiązek w naszym stowarzyszeniu
Powrót do góry
donkocur
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujas007 napisał:
donkocur napisał:
Jary czyli członkowie koła którzy nie przyjechali na zawody tylko dlatego że odbyły się na Kamieniu się nie liczą ? Weż się zastanów 100 razy zanim postanowisz następnym razem takie bzdury !!! Na zebraniu Marchowo zostało przegłosowane jednomyślnie, więc może napiszesz jeszcze jaka to konieczność sprawiła zmianę miejsca zawodów ?Ciekawe czy sobie pstrągami
przed zawodami zarybiliście ?Robicie sobie z tego koła prywatny folwark i to jest żałosne. Jedyne wyjazdy jakie Wam pasują to na płoć idącą na tarło w Rowach i Tarłowe karasie w Pucku !!!Mam nadzieję że jak najszybciej dokona się zmiana pokoleniowa i wasze tęgie umysły odejdą w niepamięć .

bez urazy, ale raz przyszedłeś na zebranie i myślicie, że jesteście tacy fajni, a reszta... czytaj zarząd koła to nieetyczni i podli wędkarze, wszystkiemu winni...a Ty tylko Ty wiesz wszystko i najlepiej

Sylwek a czy ja powiedziałem że wiem wszystko najlepiej ? Czy obraziłem kogoś ? Po co się tak spinasz ? Nie wiem czy zauważyłeś ale nie tylko ja i Waldek podnosimy do dyskusji jakieś tematy.Wiele osób z innych kół jest tak samo oburzonych wypowiedziami jarrego .Pisząc tu że nie dziwisz się że prezes tu nie zagląda też wystawiasz w jakimś stopniu cenzurkę Panu prezesowi .Dlaczego nie zagląda na forum oficjalne PZW ? bo nie interesuje go jakie problemy mają wędkarze, dla mnie to jest proste. Jeszcze jedno pytanie które zadał już Waldek a ja powtórzę czy jest szansa zorganizować spotkanie z prezesem ?
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecność na zebraniu koła nie jest obowiązkowa tylko każdy członek PZW ma prawo w nim uczestniczyć
Wisła- nikogo nie interesuje, bo PZW ogólnie nie dba o wody, które dzierżawi! Chcesz dowodu? Proszę bardzo i to z podwórka Koła Gdynia Port- na zebraniu dowiedzieliśmy się, że ichtiolog na piśmie zaznaczył zbyt małą liczbę drapieżników w j.Kamień, a następnie każe zrobić odłów narzędziami połowowymi wyławiającymi kolejne duże drapieżniki, a na pytanie dlaczego takimi, a nie innymi usłyszeliśmy, że....ze względu na koszta!!!
Jarry- jeśli v-ce prezes koła kręci w prawie każdym temacie to chyba nie jest to normalne? Znowu wymieniać przykłady? Proszę bardzo- o operacie dla j.Kamień nie miał zielonego pojęcia i podawał nieprawdziwe fakty! Odnośnie odłowów napisał, ze nie używano drgawic choć bylo je widać na zdjęciach! O rurach zrzutowych z domków do jeziora napisał, że takich nie ma, a na zebraniu, że są systematycznie zatykane i zaślepiane!!! itd...
Mówisz, że jest pożyteczny, a można wiedzieć w czym?
Prezes kola widząc co jego zastępca wypisuje na oficjalnym forum PZW powinien go wy... i to z hukiem Exclamation

Sylwek w jaki sposób mamy zmieniać wizerunek, już nie mówię PZW, ale choćby koła, skoro oficjalnie przegłosowane ustalenia i tak są zmieniane według własnego uznania przez Zarząd Koła? Uważasz to za normalne, bo ja nie?
wujas007 napisał:

no to mieliście fajnie, a jak wyniki?

Z rana ładna płoć brała
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie zastanawia jedna rzecz, jak to jest, ze sie wszyscy czepiaja kola 47 Gdynia Port a o innych na tym forum ani slowa. Ja rozumiem, ze pewne wypowiedzi moga byc, lagodnie mowiac, niefortunne ale dlaczego mowimy tylko o j. Kamien i kole 47? Ano dlatego, ze w innych sie nic nie dzieje. Nikt nic nie probuje zmieniac, nikt nic nie probuje poprawic, nic sie nie zmienia - czyli jednym slowem, nie ma o czym pisac. O kole nr 47 jest ciagla dyskusja tylko dlatego, ze to kolo zyje, cos sie w nim dzieje, raz lepiej raz gorzej ale cokolwiek sie dzieje.

A dla tych wszystkich, ktorym tak bardzo przeszkadza przynaleznosc do kola 47 Gdynia Port dam propozycje.
Zalozcie swoje wlasne kolo. I pisze to zupelnie powaznie. To banalnie proste! Wystarczy 10 chetnych, imiona, nazwiska, podpisy, krotkie uzasadnienie do ZO i juz. Mysle, ze weny tworczej Wam nie zabraknie. Nawet nazwe mozna sobie wlasna wymyslic.

A wtedy to juz walka z PZW bedzie duzo latwiejsza. Mozna wybrac swoj zarzad, swoje struktury, swoich prezesow i wiceprezesow. Malo tego - swoich delegatow na zebranie ZO. Mozna ustalac swoje wlasne imprezy. Wszystko mozna!

Nawet mozna wystapic z wnioskiem do ZO o opieke nad wybranym akwenem, oczywiscie takim, ktorym sie inne kolo nie opiekuje. Ale i bez wlasnej wody mozna funkcjonowac.

Jak powstanie dobre kolo, z dobrym zarzadem, z dobrym planem to i na pewno cala masa wedkarzy sie do niego zapisze, pewnie sporo z Gdynia Port tez przejdzie.

A wtedy dostep do Prezesa ZO bedzie duzo latwiejszy, przeciez nie odmowi "takiej sile".

Reasumujac. Po co walczyc z zarzadem kola nr 47. Przeciez duzo prosciej, latwiej i szybciej jest zrobic wlasne kolo z wlasnym, wybranym demokratycznie zarzadem.

I zebym nie zostal zle zrozumiany. To jest moim zdaniem najlatwiejszy sposob na dotarcie do struktur ZO i do wprowadzenia jakichkolwiek zmian w tym skostnialym tworze.
donkocur
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doozer tak jak napisałeś o kole 47 Gdynia Port jest ciągła dyskusja ale nikt nie atakuje jego zarządu.Wydaje mi się że tylko jedna osoba z zarządu zabiera głos i to w każdej sprawie(widocznie wie wszystko),Czy Twoim zdaniem zapytanie dlaczego zawody po głosowaniu w kole zostały przez zarząd przeniesione to jest atak ? Jak Panowie są tak wrażliwi że każdą dyskusję odbierają jako atak to może raczej powinni zasilić prężnie działające koła gospodyń wiejskich.Tam będą sobie spokojnie szydełkować i może nikt im nie będzie zawracał głowy problemami które nurtują wędkarzy.Bo już nudne staje się to że jak ktoś napisze co mu się nie podoba i co chciałby zmienić to zaraz traktowany jest jak agresor.Aż tak się boicie o te stołki ?
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donkocur napisał:
Doozer tak jak napisałeś o kole 47 Gdynia Port jest ciągła dyskusja ale nikt nie atakuje jego zarządu.Wydaje mi się że tylko jedna osoba z zarządu zabiera głos i to w każdej sprawie(widocznie wie wszystko),Czy Twoim zdaniem zapytanie dlaczego zawody po głosowaniu w kole zostały przez zarząd przeniesione to jest atak ? Jak Panowie są tak wrażliwi że każdą dyskusję odbierają jako atak to może raczej powinni zasilić prężnie działające koła gospodyń wiejskich.Tam będą sobie spokojnie szydełkować i może nikt im nie będzie zawracał głowy problemami które nurtują wędkarzy.Bo już nudne staje się to że jak ktoś napisze co mu się nie podoba i co chciałby zmienić to zaraz traktowany jest jak agresor.Aż tak się boicie o te stołki ?

No to chyba donkocur nie czytasz forum jesli twierdzisz, ze nikt sie nie czepia zarzadu a jedynie tylko jednej osoby. A po drugie, po co stosujesz uogolnienia "Aż tak się boicie o te stołki ?" w odpowiedzi do mnie? Ja nie jestem w zarzadzie ani kola ani ZO wiec nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?!

Co do zawodow. Nie ja podejmowalem te decyzje o przeniesieniu bo nie jestem w zarzadzie kola i nie zamierzam sie wypowiadac w imieniu zarzadu ale wytlumaczenie dal Sylwek. Zrozumiale, logiczne i proste. Zglosilo sie sporo dzieciakow, zreszta tak jak w latach ubieglych. Poza tym gdy glosowalismy nad Marchowem, nie bylo sniegu a jedynie silny mroz. Pozniej spadl duzy snieg a prognozy nie byly przychylne. Obawy byly o dojazd, to zrozumiale. Roztopy sa od czwartku zeszlego tygodnia i pewnie dlatego mogliscie spokojnie dojechac z WM nad Marchowo.

Czy to naprawde taki problem jest, ze zawody zostaly przeniesione? Marchowo bedzie tam na zawsze a i zima jeszcze nie jedna. Nic straconego.
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doozer powiem Tobie, że gdyby nie bezczelne krętactwa pisane przez Jarry na forum prawdopodobnie nikt by się nie czepiał konkretnie koła Gdynia Port, bo tak jak piszesz w innych może być jeszcze większe bagno, ale jeśli v-ce prezes tak się zachowuje, a reszta zarządu jeszcze go broni to wybacz, ale coś tu nie tak Exclamation Koło chciało wyjść do ludzi i fajnie, ale już po pierwszej wpadce v-ce prezesa zarząd powinien odesłać go na zieloną trawkę, a nie dawać zgodę na pogłębianie bagna. Krzyczeć to on potrafi na forum, bo na zebraniu za wyjątkiem nieszczęsnych rur nie odezwał się do nas słowem choć np. z prezesem czy Sylwkiem wymienialiśmy poglądy, a nie bajki jak to on czyni. Wychodząc mieliśmy wrażenie, że może da się w tym kole zdziałać coś pozytywnego, bo prezes konkretny, powie swoje, ale i wysłucha i wyciąga ,,zdrowe,, wnioski (np. zarybienia pstrągiem), ale z tego co teraz się dzieje widać, że beton ma się dobrze i nie ma zamiaru puścić w żadnym miejscu Evil or Very Mad
I na koniec jeszcze prywata do Jarry. Straszysz mnie wywaleniem z forum, co prawdę mówiac mi zwisa, bo twierdzisz, że kłamię więc na co czekasz? Udowodnij choć jedno moje kłamstwo i blokuj, przecież to takie proste Very Happy

P.S.
Doozer, czy jesteś w komisji rewizyjnej koła?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: