Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stowarzyszenie na rzecz ochrony ryb
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Minus
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz prawo Daffy się ze mną nie zgadzać, każdy ma swój punkt widzenia i będzie bronił swoich racji. Jedni lubią spinning a inni karpie...

Nie zrozumiałeś idei tego stowarzyszenia bo sprowadziłeś to do namiotu i pilnowania ryb w łowisku, no chyba że te stowarzyszenia z centralnej polski są takimi policyjnymi instytucjami i na nich się wzorujesz. Dowiedz się czym się zajmują stowarzyszenia miłośników rzek pomorskich (a jest ich kilka). Poza łapaniem kłusoli robią wiele innych ciekawych rzeczy
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda Idea jest dobra, niemniej Nasze społeczeństwo trochę nie dorosło do takich działań. stowrzyszenia które znam mają charakter, raz opieknów wód, któzy administrują pilnują, zarybiają, dbają sprzątają itp. efekt jest taki jak napisałem na początku... do łapania chętnych jest wielu te co ja znam ponad 250 osób, do innych dziłań ... kończy się nie pojedynczych dziłaniach i inicjatywie, bez rezultatów.
powodzenia Ci życzę, byś dotarł do celu i osiągnął efekt... moim zdaniem co mi przyznajesz, że je mieć mogę należy szukać innej inicjatywy... bardziej efektywnej. stwórzymy np. Ruch Palikota II Smile

co więcej - spotkać się można, poznać, pomyśleć... jak najbardziej, można szerzyć cel wyższy jakąś idee, ale skutecznie dążąc do jakiegoś wyższego celu...
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co udzieliłem się i temat zdechł ?
Wędkarz87
Gość

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę robić oddzielnego tematu,więc napiszę tu.

Dziś o godzinie 19:50 na TVN'ie zostanie wyemitowany odcinek programu Uwaga poświęcony w całości walce z kłusownictwem na Parsęcie,powstała tam grupa ludzi "OSA" czyli Odmłodzona Sekcja Antykłusownicza" i fajnie sobie tam poczynają.

Warto zobaczyć.
Powrót do góry
Minus
Wędkarz

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wędkarz87 napisał:
Nie chcę robić oddzielnego tematu,więc napiszę tu.

Dziś o godzinie 19:50 na TVN'ie zostanie wyemitowany odcinek programu Uwaga poświęcony w całości walce z kłusownictwem na Parsęcie,powstała tam grupa ludzi "OSA" czyli Odmłodzona Sekcja Antykłusownicza" i fajnie sobie tam poczynają.

Warto zobaczyć.

ta

czytałem o OSIE w ostatnim numerze WŚ
Wędkarz87
Gość

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś zainteresowany nie widział.

http://uwaga.tvn.pl/320580,reportaze,uwaga_na_klusownikow,wideo_detal.html
Powrót do góry
infoex
Moczykij

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do końca grudnia jeszcze daleko, a na Raduni już pseudo -wędkarze łowią trocie i łososie Sad
Na wysokości Pruszcza można spotkać stałych bywalców ze spinem, którzy regularnie przeczesują rzekę. Każdy zapytany powie, że chodzi za szczupakiem ale już słyszałem, a nawet otrzymałem zdjęcia złowionego łososia Sad
Przykre ale co roku problem jest ten sam.
Ciekawe czy ktoś pomyślał żeby chociaż w okresie kiedy trocie i łososie wchodzą do Raduni na tarło robić częstsze kontrole. Jak sądzę nic się tam w celu ochrony tych ryb nie robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: