Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rzeka Radunia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tirith27
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 20:18    Temat postu: Rzeka Radunia Odpowiedz z cytatem

Czy rzeka Radunia też jest zaliczana do łowisk specjalnych i oprócz standardowej opłaty na wody górskie trzeba płacić 100zł za wedkowanie??
Niewiem jak interpretować ten zapis, że do każdej składki członkowskiej opłata na jedno łowisko górskie w tym wypadku rz. Radunia opłata to 100zł??
A co w takim razie z opłatą za wody górskie??
Na rzecze Redzie prócz wspomianej opłaty na wody górskie trzeba wneść opłatę w wysokosci 90 zł. Proszę o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arek Gd.
Wędkarz

PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, za radunie płacisz tylko za znaczek na wody górskie nie ma innych dodatkowych opłat jedynie reda ma dodatkową opłate.tak wiec radunia to znaczek członkowski 56 zł plus 160 górskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Witek
Moczykij

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozesz wybrać dwa alternatywne rozwiązania aby łowić na Radunii:
1- opłacić składkę członkowską 56 zł i wody górskie 160 zł
lub
2- opłacić składkę członkowską 56 zł i opłatę na jedno łowisko 100 zł

W pierwszym przypadku masz do dyspozycji wszystkie wody nizinne i górskie oprócz Redy, w drugim tylko Radunię i Kłodawę.

Opłata 100 zł jest dobra dla tych, którzy łowią tylko i wyłącznie na danej konkretnej wodzie/ wodach górskich zgrupowanych według lokalizacji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tirith27
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje bardzo za odpowiedź.
Właśnie ja tak sobie interpretowałem ten zapis, ale u mnie w kole powiedzieli, że nawet jak będe miał znaczek na wody górskie to i tak będe musiał wykupić na Radunie oddzielnie. Strasznie byłem zmieszany i bardzo mi zależało na wyjaśnienu tej kwesti.
Wszystkim życzę zdrowych, wesołych Świąt, szczęścliwego nowego roku, a także połamania kija na taaakiej rybie w 2007 roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: