Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

śmieci na łowiskach i łuski po rybach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
strzalka386
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 13:01    Temat postu: śmieci na łowiskach i łuski po rybach Odpowiedz z cytatem

witam wczoraj byłem na j. tuchomskim to jezioro jest tak zapuszczone ze szok istne śmietnisko a do tego pełno łusek po rybach bo pseudo wędkarze skrobią ryby nad wodą ja tam nad tym jeziorem dawno nie byłem ale co tam zobaczyłem to istny szok za co my te składki płacimy czy ktoś się tym zajmuje czy jak?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjedź nad Wysockie - tam jest jeszcze gorzej... Nie mogliśmy czystego miejsca do rozłożenia pontonu znaleźć... Zebraliśmy dwie siatki śmieci, ale to tylko kropla w morzu brudu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: